خبر ها

Should you should view how these things ought to be prepared, read this” (out-of- printing ).

Below are some essay suggestions which will help them out. There are several diverse matters that can be used on paper process documents. Through this type of article creating tasks, students might find out about various notions by acquiring in their basics. Utilize that skill to obtain an internet job in freelance writing. These are a few of the primary points you have to remain in mind whilst composing a letter that could tell a member of staff that she or he has been advertised within the firm.

اطلاعات بیشتر

۲۰ نکته هنگام بازدید از ملک جهت خرید

در فصل تابستان بازار مسکن و بازدید از ملک تا حدودی به تکاپو می‌افتد. خریداران و مستاجرین جدید به صورت منظم برای بازدید از ملک مورد نظر خود به گوشه و کنار شهر سرک می‌کشند و تلاش می‌کنند تا سقف آینده خود را با اطمینان بیشتری انتخاب کنند. یک انتخاب مناسب و رعایت قواعد خرید…

اطلاعات بیشتر

راه‌های افزایش نور در بازسازی ساختمان

نور همواره در زندگی انسان‌ها نقشی حیاتی داشته و دارد. اثر نور بر روان انسان بر کسی پوشیده نیست. مگر نه اینکه یکی از مهم‌ترین شکنجه‌ها برای نوع بشر، افتادن در سیاهچاله‌هایی بود که از نعمت نور بی‌بهره بودند؟ در این میان تحقیقات زیادی از‌سوی متخصصان روان‌درمانی منتشر شده است که اذعان دارند، استفاده از نور مناسب در درمان افسردگی‌های ناشی از فصل زمستان تأثیری شگرف دارند.
نور در معماری همواره جایگاه رفیعی داشته است. بسیاری از معماران بزرگ دنیا، گذشته از کارکرد روشنایی، بخشی از زیبایی طرح خود را با استفاده از تابش نور تأمین می‌کردند. به یاد بیاورید، گنبد مسجد شیخ لطف‌الله اصفهان را، یا شاهکار نورهای رنگی مسجد نصیرالملک شیراز را. لوکوربوزیه در معماری کلیسای رونشان، کلیسای Sainte Marie de La Tourette (دیر سنت ماری) و کلیسای سنت پیر در فرمینی به‌طرز استادانه‌ای با تزئینات، بافت‌ها و شکاف‌ها بازی کرده است تا نوعی از معماریِ جنبشی را با نور خورشید ایجاد کند.
شاید امروزه در آپارتمان‌هایی که ما ساکن آن‌ها هستیم، دیگر به ظرافت نور توجه نمی‌شود و نهایتا کارکرد روشنایی آن مورد توجه قرار می‌گیرد، اما گاهی با شناخت نورها می‌توان محیط زندگی خود را بهتر کرد.

اطلاعات بیشتر

در معامله مسکن به‌صورت وکالتی به این نکات توجه کنید

شاید شما هم هنگام خرید خانه با این پیشنهاد مواجه شده باشید که خانه را وکالتی بخرید. مدل «خرید وکالتی» می‌تواند در مورد هر خرید و فروشی به‌کار رود، اما بیشتر در زمینه مسکن و حتی اتومبیل شنیده می‌شود و مرسوم است. در بازار هم اصطلاحا می‌گویند که خانه «سند وکالتی» دارد. البته اگر با…

اطلاعات بیشتر
1 2